cze
11
2009

Team

Nieźle nas pojarało jak wpadliśmy na pomysł, żeby pojechać na Złombol :) Po długich namysłach doszliśmy do wniosku, że lokalny patriotyzm ponad wszystko i nazwiemy naszą ekipę ŚREM TEAM, a co… :-)

Ekipa Złombol 2011

Obi - Bartek Obrzut

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie sponsoringu piszcie do mnie na adres bartek@obrzut.com.pl lub po prostu zadzwońcie :) 501 95 3 467 :)

Adrian Zagórski

Marcin Obrzut – mechanik

Krystian Klak – mechanik

Krystian Różycki – Krystek

Wolne miejsce!!! Mamy nadzieję, że się zapełni :-)

Ekipa Złombol 2010

Różne perypetie doprowadziły do tego, że ekipa się powiększyła o jedną osobę jeżeli chodzi o poprzednią skład. Marcin Kaczmarek niestety z przyczyn obiektywnych i niezależnych niestety nie mógł z nami pojechać. Co nie zmienia faktu, że jest członkiem teamu :) Do ekipy dołączył kolega Kuby Marcin Mosiewicz. Bardzo szybko okazało się, że to człowiek, który powinien od samego początku z nami jechać :) Co prawda nie ma prawa jazdy, ale doskonale wpasowuje się. Wspaniała szóstka prezentuje się tak:

Obi - Bartek Obrzut

Jak usłyszałem o Złombolu to oszalałem :) Mega pozytywnie zakręcona akcja :) Od razu pomyślałem o wzięciu udziału w tym przedsięwzięciu :) Na początku miałem jechać z przyjaciółmi z Puszczykowa, ale lokalny patriotyzm na to nie pozwolił i ekipa ze Śremu szybko się wyklarowała. Na co dzień zajmuję się kulturą :) Dużo czasu spędzam w kinie Słonko, cały czas z nikonem w torbie. To też między innymi będzie wyprawa fotograficzna :) Bo zdjęcia to jest to co tygryski lubią najbardziej :) Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie sponsoringu piszcie do mnie na adres bartek@obrzut.com.pl lub po prostu zadzwońcie :) 501 95 3 467 :)

Adrian Zagórski

Opis krótki ale treściwy:  student ratownictwa medycznego w Kaliszu.  Na co dzień zajmuję się studiowaniem? Dużo czasu to ja nie mam, ale ciągle kłębie jakiś plan w swojej głowie.  Lubię chodzić, śpiewać przy goleniu, posłuchać porządnej muzyki i jeść. A złombol? Złombola to ja się już doczekać nie mogę. © prawa do tekstu adrianZ ^^

Jakub Kałka

Marcin Obrzut – mechanik

Marcin Kaczmarek

Marcin Mosiewicz

Written by admin in: |

Brak komentarzy

Comments are closed.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Template: TheBuckmaker.com Blog Themes | Unlimited Web Hosting, Kapitalversicherung