lut
21
2010

Zostań Darczyńcą :)

Darczyńcą może zostać każdy. Nie musisz posiadać firmy,  żeby zaistnieć jako ofiarodowca. Osoby fizyczne również mogą wziąć udział w przedsięwzięciu zwanym Złombolem :) Jeżeli jeszcze nie wiecie co to Złombol koniecznie zajrzyj TUTAJ , a mogę zapewnić, że na pewno będziecie chcieli wziąć udział w tym szalonym przedsięwzięciu. Sprawa jest prosta! Wy wpłacacie pieniądze na konto Fundacji “Nasz Śląsk”

Fundacja Nasz Śląsk im. Gen. Jerzego Ziętka
KRS 0000198194, NIP 954-246-81-70
Konto 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859
Tytul: Zlombol 2010 Śrem Team (Ważne!)

a w zamian możecie przykleić na naszego Żuka strażackiego naklejkę ze swoją reklamą, zdjęcie, rysunek czy po prostu podpisać się na nim :)

Dlaczego warto?

Relacje z rajdu będą prowadzić największe media w tym kraju:  TVN, TVP3, Teleexpres, TVN Turbo, TV Silesia, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zacodni, Dziennik Polska, EchoMiasta, Metro, Classic Auto, WRC, RMF FM,  Antyradio, Radio Eska, Wirtualna Polska, KMH, Interia oraz wiele innych portali internetowych. Jeżeli będziecie chcieli przyjedziemy na Wasz piknik firmowy, zorganizujemy przejażdżkę po mieście czy po prostu przewieziemy lodówkę :) Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i pomysły.  Nie boimy się wyzwań i chętnie sprostamy nawet najdziwniejszym akcjom :)

Jeżeli Państwa Firma jest zainteresowana uczestnictwem w tym przedsięwzięciu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501 953 467 lub za pomocą formularza kontaktowego.

Written by admin in: |

Brak komentarzy

Comments are closed.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Template: TheBuckmaker.com Blog Themes | Unlimited Web Hosting, Kapitalversicherung